top of page

Jawar SPS-K

 

Moderna dūmvadu sistēma daudzstāvu ēkām ar vairākām apkures iekārtām, kas darbojas ar gāzi vai eļļu.

SPS-K.png
jawar k kurinamais.PNG

Jawar SPS-K dūmvadiem ir gaisa pieplūdes sistēma, kas paredzēts kondensāta katliem ar slēgta tipa sadedzināšanas kameru.

 

Iekšējā keramiskā caurule  ir ražota izmantojot modernu izostatiskās presēšanas metodi, kuras labākās īpašības ir zema ūdens absorbcija (zem 1%) un augsta izturība pret agresīvu ķīmisko vidi. Drošāks cauruļu savienojums 2,5 cm  un silikona blīvējums cauruļu savienojuma vietā nodrošina īpaši augstu gāzes necaurlaidību.

 

SPS-K ne tikai izvada gāzes no sildierīces, bet pievada arī svaigu gaisu caur īpašu gaisa pieplūdes kanālu pašā dūmvadā, kas veido slēgtu sistēmu. Rievojumi uz keramisko cauruļu ārējās virsmas palielina siltuma apmaiņas laukumu starp gāzēm un gaisu. Tas nodrošina apkures katlam piegādātā gaisa uzsilšanu un palielina visu apkures sistēmas efektivitāti par apm. 3%.

 

Tā kā JAWAR SPS-K ir slēgta tipa sistēmas dūmvads tas ir ļoti drošs, tas novērš saindēšanās risku ar oglekļa monoksīdu apkures sistēmas darbības laikā. Tā ir ekoloģiska un energoefektīva dūmvadu sistēma. Ārējā daļa ir viegls perlīta bloks, kas ir labs siltumizolātors un skaņas slāpētājs. Tā mazie izmēri palielina mājas lietojamo platību.

Izmēri tiek pielāgoti un cenas aprēķinātas katram individuālam projektam.

bottom of page